Angličtina pro každého

AJPRO, jazyková škola

Jazyková škola AJPRO vznikla v roce 2005 s myšlenkou poskytovat výuku anglického jazyka v Hovorčovicích a nejbližším okolí a výhledově i po celé Praze. Od roku 2008 trvale vyučujeme i v Klecanech u Prahy, v současné době kromě Klecan pokrýváme Hovorčovice, Měšice, Prahu – Letňany a Prahu – Kobylisy, mohli jste se s námi setkat i v Bášti a na Praze –Prosek a v Troji.

Naší filosofií je vyučovat anglický jazyk tak, aby se v něm každý cítil dobře, přirozeně a jako ryba ve vodě. Věříme tomu, že angličtina je jazyk pro každého a každý se jej dokáže naučit. Bez ohledu na to zda je mu 1 rok nebo 100 let, zda se mu daří studovat jazyky či ne, zda neví, co s volným časem či je beznadějně zaneprázdněný, zda potřebuje individuální přístup, laskavost, přísnost či pravidelný docházkový kurz, zda si věří, že to zvládne či žije v obavách z opakovaného neúspěchu. Je to cesta , na níž Vás rádi doprovodíme, povedeme a ukážeme Vám směr. Jednoduše tedy angličtina je pro každého a odtud vznikl i název naší školy – AJ PRO, angličtina pro každého, angličtina profesionálně, angličtina pro malé i velké.

  • Angličtina pro každého, protože každý se ji může naučit a sebevědomě používat.
  • Angličtina pro každého, protože se věnujeme výuce všech věkových skupin a různých pokročilostí.
  • Angličtina pro každého, protože s námi Vás výuka baví, je rychlá, svižná, efektivní a zaměřená přesně na Vaše potřeby.
  • Angličtina pro každého, protože s malými dětmi si umíme tvořivě hrát, se studenty před zkouškou pečlivě a odpovědně pracovat, nesmělé rozmluvíme, světem protřelé zdokonalíme.
  • Angličtina pro každého, protože u nás Vás provází profesionální, vystudovaní učitelé s praxí, které jejich práce zajímá, dělají ji dobře a s láskou, a pro každého metodicky přesně tak, aby se co nejvíc naučil.